Tilausehdot

Toimitusehdot

Sinni Nordica Ky 2939354-9 (jäljempänä verkkokauppa) myy digitaalisia tuotteita yksityishenkilöille. Pidätämme oikeuden toimitusehtojen ja hintojen muutoksiin. Tuotteiden hinnat sisältävät arvonlisäveron.

Verkkokaupan yhteystiedot

Sähköposti: jaana@elainkoulutus.fi
Puhelin: 044-208 4420
Postiosoite: Pakaantie 540, 16390 Pakaa

Tilaaminen

Tilattavat tuotteet valitaan www.elainkoulutus.fi-palvelussa lisäämällä ne ostoskoriin. Tilaus lähetetään sen jälkeen kun ostoskorin sisältö maksetaan verkkokaupassa. Tehdessäsi tilauksen hyväksyt nämä toimitusehdot sekä tuotteiden hinnat. Tilauksesta lähetetään tilausvahvistus sähköpostitse. Tilausvahvistuksesta ilmenevät tilatut tuotteet sekä hinta.

Peruuttamisoikeus

Asiakkaalla on oikeus perua tilaus 14 vuorokauden kuluessa tilauksen tekemisestä. Peruutusoikeus koskee verkkokursseja, joissa materiaali julkaistaan ilmoitettuna ajankohtana ja asiakas on ostanut kurssin 14 vuorokautta ennen alkamisajankohtaa.

Asiakkaalle ei ole kaupan peruuttamisoikeutta jäsenyyksissä, joissa sisällön toimittaminen on sähköisesti aloitettu kuluttajan suostumuksella ennen peruuttamisajan päättymistä. Jäsenyyden ostaessasi saat materiaalin heti käyttöösi.

Tilauksen voi peruuttaa tekemällä vapaamuotoinen ilmoitus osoitteeseen jaana@elainkoulutus.fi.

Maksaminen

Sivuston maksupalvelun toteuttaa Paytrail Oyj (y-tunnus 2122839-7). Paytrail-maksunvälityspalvelu välittää maksusi kauppiaalle.

Katso Paytrailin maksupalveluehdot.